PET-G LEVHALAR

10 yıl garantili - CE Belgeli

ÖZELLİKLER

Yüksek darbe direnci
88% ışık geçirgenlik
Mükemmel şeffaflık ve parlaklık
Diğer şeffaf plastiklere göre üstün kimyasal direnç
İşleme maliyetlerinde avantaj
Polikarbonata ucuz alternatif
İşleme kolaylığı
Derin çekmelerde ısıyla mükemmel şekillendirilebilme
B1 / Class 1Y / UL 94 HB yangın dayanımı
Gıdayla temasa uygun
Sterilize edilebilir
Lazerle ve giyotinle kesilebilir
Yüzey çizikleri sıcak hava tabancasıyla kolaylıkla giderilebilir
Maks çalışma sıcaklığı 65°C
Aralıklı maks çalışma sıcaklığı 72°C

Mükemmele Adanmışlık

Pet-g levhalarımızı 20ton/gün kapasiteli, yüksek donanımlı Omipa hattımızda üretmekteyiz. Şeffaf levhalarımızın saflığını korumak için, üretim hattı bir “temiz oda” (clean room) içine izole edilmiştir. %100 orjinal hammadde, levhalarımızın mükemmel ışık geçirgenliğinin (%89) ve düşük pusluluk değerlerinin sırrıdır.

PETG ile proses maliyetlerinizi düşürün

Pet-g, düşük sıcaklıklarda ve daha kısa çevrim sürelerinde formlanabilmesi sayesinde proses maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlar. Müşteriye teslim etmeden önce, işleme sırasında meydana gelmiş olan çiziklerin sıcak hava tabancasıyla kolaylıkla giderilebilmesi, minimum işleme fireleriyle çalışılmasına olanak sağlar. Bütün bunlara ilave olarak, plakaların formlamadan önce kurutmaya ihtiyaç duymaması, önemli ölçüde zaman ve para tasarrufu sağlar.

Dilediğiniz gibi temizleyin

Policam Pet-G levhalar renk atmalarına karşı, çoğu bilinen deterjanlara ve kimyasallara karşı dirençlidir.

Tabela Teşhir Standartları

Akrilik levhalarımızı kullanmak konusunda tereddüt ettiğiniz karmaşık şekilli dizaynlarınız ve derin formlama ihtiyaçlarınız için PETG levhalarımızı öneriyoruz. Akrilikten 15 kez daha sağlam olan PETG levhalar, en zorlu kullanımlar için idealdir. Kolay işlenebilir ve uygulama kolaylığı sağlarlar. Kapak menteşeleri ve iç içe geçmeli tasarımlardaki çalışan parçalar için ideal plastik çözümdür.
Polikarbonat kolaylıkla delinebilir, kesilebilir ve kenarı parlatılabilir. Isıl formlamayla, derin çekmeler ve keskin köşeler kolaylıkla elde edilebilir. Kalınlık : 2-10 mm
Standart Ölçüler : 2050*3050 mm
Renkler : Şeffaf, Opal, Beyaz

Aydınlatma

PoliFilm Polikarbonat Film, arkadan aydınlatmalı panolar, grafik overlay paneller, aydınlatmalı menü panoları, vending makine grafikleri, POP posterleri, sarmalı banner standlar, tanıtım standları, araç içi ve durak reklamları için ideal seçimdir.
Kalınlık : 0,5 – 1,5 mm
Standart Ölçüler : 1220*2440 mm
Renkler : Şeffaf, Opal, Beyaz

Vending

Vending makineleri günlük yaşamda her geçen gün daha fazla karşımıza çıkmaktadır. Satış amaçlarına ulaşmak için dikkat çekici olmaları istenmektedir. Ayrıca vandalizme karşı yeteri kadar sağlam olmaları beklenmektedir. PETG plakalar berraklık ve sağlamlığı, kimyasal direnci ve yangına dayanıklılığı bir arada bulunduran, baskı yapılabilen ve derin formlamaya çok uygun mükemmel malzemelerdir.

Kalınlık : 2-10 mm
Standart Ölçüler : 2050*3050 mm
Renkler : Şeffaf, Opal, Beyaz

Medikal

Tıbbi ekipmanlar gama radyasyonuyla sterilize edilir. Pet-G’nin gama radyasyonuna ve birçok kimyasala dayanıklı olması onu medikal alanda vazgeçilmez bir plastik yapmaktadır. PETG plakalarımız özellikle bebek küvözü imalatında yoğun olarak kullanılmaktadır.
Kalınlık : 2-10 mm
Standart Ölçüler : 2050*3050 mm
Renkler : Şeffaf, Opal, Beyaz

Pet-G plakalarımız ısıyla formlama, dizaynda sağladığı özgürlük, yüksek kırılma direnci, mükemmel yanma dayanımı ve yanma sırasında az ve zehirsiz duman salınımı, mükemmel şeffaflık ve parlaklık ve üstün kimyasal dayanımı sayesinde, makine kapak ve korumalarında, işçi kask ve yüz koruyucu maskelerde yaygın ve sorunsuz olarak kullanılmaktadır.
Kalınlık : 2-10 mm
Standart Ölçüler : 2050*3050 mm
Renkler : Şeffaf, Opal, Beyaz