AKRİLİK (PMMA) LEVHALAR

10 yıl garantili - CE Belgeli - UV

Son teknoloji... Kusursuz plakalar...

Akrilik levhalarımızı 20ton/gün kapasiteli, yüksek donanımlı Omipa hattımızda üretmekteyiz. Şeffaf levhalarımızın saflığını korumak için, üretim hattı bir “temiz oda” (clean room) içine izole edilmiştir. %100 orjinal hammadde, levhalarımızın mükemmel ışık geçirgenliğinin (%92) ve düşük pusluluk değerlerinin sırrıdır.

Akriliğinizin kalınlığı plaka boyunca dalgalanıyorsa ve montaj yarıda kaldıysa müşteri dinler mi?

Marka olmuş teşhir standları, aydınlatma armatürleri v.b.’nin üretildiği montaj hatlarında parçaların ölçü toleransları çok dardır. Dolayısıyla metal profillere geçen ya da girintili çıkıntılı tasarımları olan akrilik levhaların kalınlık toleransları çok hassas olmalıdır. POLİCAM akrilik levhalara ihtiyacınız olan an budur. Üretim prosesimiz levha boyunca değişmeyen kalınlık sağlamaktadır.

CE belgeli

Gürültü bariyerlerinde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş CE belgeli, SOUNDBLOCK markalı akrilik plakalarımız, Avrupa ve Türkiye’de bir çok otoyol ve demiryolu projesinde kullanılmaktadır. 15 mm SOUNDBLOCK akrilik levhalarımızın hava kaynaklı ses yalıtımı 30dB’dir ve Avrupa Standartları EN 14388’e göre B3 sınıfına girmektedir.

Standart ebatlarımızla sınırlı kalmayın, özel ölçü sipariş verin

Akrilik plakalarımız hat çıkışında 820 x 700 mm ölçüsüne kadar kesilebilmektedir. Daha küçük ölçü talepleriniz ebatlama ünitemizde karşılanmaktadır.

Tabela

Tabela ve teşhir sektörleri için kristal parlaklığında, kolay formlanabilir, kıvrılabilir ve işlenebilir akrilik levhalar üretmekteyiz. Uniform malzeme kalınlıkları sayesinde, bu levhalar baskı ve lazerle işleme için en uygun akrilik plakalardır. Çok iyi UV ve dış ortam dayanımları sayesinde açık hava uygulamaları için en mükemmel şeffaf malzemelerdir.
Kalınlık : 1,5mm – 15 mm
Standart Ölçüler : 1350*2050 mm ; 2050*3050 mm
Renkler : Şeffaf, Beyaz, Opal, Difüzörlü Beyaz, Siyah, Bronz, Mavi, Kırmızı
Yardımcı Malzemeler : Akrilik yapıştırıcı.

Aydınlatma

IŞIK PLASTİK aydınlatma sektörü için özel akrilik levhalar üretmektedir. Farklı ışık geçirgenliklerine sahip bu levhalar, ışık kaynağını yumuşatan ve homojenize eden yüksek verimli difüzör parçacıklarla zenginleştirilmiştir.
Akrilik levhalar aydınlatmada birçok üstün özellikleri yüzünden tercih edilmektedir:
Yüksek ısı dayanımı ve kimyasal direnç
Yüksek darbe direnci
Mükemmel UV ve dış ortam dayanımı
Hassas optik özellikleri
Ürün tutarlılığı ve proses istikrarı
Dizayn serbestliği
Floresan, akkor, LED ve HID ışık kaynaklarıyla kullanılabilen akrilik, aydınlatma armatürü üreticilerinin vazgeçilmez tercihidir.
Kalınlık : 1,5mm – 6 mm
Standart Ölçüler : 1350*2050 mm ; 2050*3050 mm
Renkler : Şeffaf, Opal 60, Opal 70, Opal 76

Akrilik, camın yarı yoğunluğunda olup, 17 kat daha sağlamdır. Soğuk büküm yapılabildiğinden, montaj anında istenen form verilebilir.
En çok bilinen kullanım alanları, ışıklıklar, separatörler v.b.
Kalınlık : 1,5mm – 15 mm
Standart Ölçüler : 1350*2050 mm ; 2050*3050 mm
Renkler : Şeffaf, Beyaz, Opal, Difüzörlü Beyaz, Bronz, Mavi, Füme
Aksesuarlar : Alüminyum ve çelik profiller.

Ses Bariyeri

Policam SoundBlock, gürültü bariyerleri için özel olarak geliştirdiğimiz akrilik levhaların markasıdır. Genellikle 12 ve 15 mm kalınlıklarda kullanılan bu levhalar, CE sertifikasına sahip olup Avrupa ve Türkiye’de bir çok otoyol ve demiryolu projelerinde kullanılmaktadır.
Kalınlık : 10 mm – 15 mm
Standart Ölçüler : 2050*3050 mm ; 1000*4000 mm
Renkler : Şeffaf
Aksesuarlar : Alüminyum ve çelik profiller.

Akrilik Ayna

Akrilik aynalar, cam aynalardan daha hafif ve güvenlidir. İşlenmeleri, kesilmeleri ve montajları daha kolaydır. Bu nedenlerle mobilyacılıkta, yat dekorasyonunda, otomotivde, tabela ve teşhir ünitelerinde, çocuk oyuncaklarında tercih edilirler.
Akrilik aynalarımızın arka yüzü endüstrinin en dayanıklı koruyucu kaplamasıyla kaplanmaktadır.
Kalınlık : 1-4 mm
Standart Ölçüler : 1350×2050 , 1220×2440 mm
Renkler : Gümüş, altın, kırmızı, mavi